Skip to main content

FaktorOne

Dewizą firmy FaktorOne S.A. jest: "Nie jesteśmy instutucją, jesteśmy Twoim partnerem w biznesie!". Firma jest pionierem zmian technologicznych, jako jedna z pierwszych na rynku wprowadziła faktoring bez podpisywania papierowej umowy, tym samym skracając do minimum czas oczekiwania Klienta na uruchomienie finansowania. FaktorOne S.A. to firma faktoringowa z ugruntowaną pozycją rynkową sięgającą 2012 roku, która powstała w wyniku przekształcenia spółki Idea Money S.A.

Firma jest rzetelnym partnerem w biznesie, co potwierdzają liczne przyznawane FaktorOne wyróżnienia m.in.: Finansowa Marka Roku, czy Najlepszy Produkt dla MŚP przyznany przez Gazetę Finansową w 2018 roku. FaktorOne wyróżniana jest również za wysoką jakość obsługi, w cyklicznym badaniu satysfakcji Klienta uzyskując tytuł: Firma Przyjazna Klientowi. 

Wygoda i dostępność

Fakturę do sfinansowania w ramach usługi faktoringu możesz zgłosić z poziomu komputera, wprowadzając ją bezpośrednio do systemu FaktorOne24 lub przez smartfon korzystając z aplikacji mobilnej - robiąc fakturze zdjęcie. Faktor udostępnia aplikację mobilną FaktorOne24, dziki czemu faktury do sfinansowania możesz dodawać również przez telefon z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Po weryfikacji faktury pieniądze trafią na konto Twojej firmy przy najbliższej sesji bankowej, czyli maksymalnie do 24 godzin.

W dostępnym również z poziomu aplikacji systemie FaktorOne24 możesz wygodnie korzystać z wielu funkcjonalności jak m.in.: samodzielne zarządzanie należnościami, możesz szybko i łatwo dodawać faktury do finansowania, kontrolować spłatę faktur, sprawdzać historię współpracy z kontrahentami, dodawać nowych odbiorców do faktoringu, monitorować aktualny stan dostępnego limitu faktoringowego.

Wielowariantowe oferty

Oferty FaktorOne mają wiele wariantów, co oznacza, że możesz wybierać pomiędzy różnymi odmianami usługi. Doradca FaktorOne przedstawi zalety równych wariantów i pomoże dobrać najkorzystniejszy, najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej firmy i charakteru jej działalności, w sposób optymalny zapewniający firmie kapitał obrotowy. Faktor kieruje swoją ofertę faktoringu do podmiotów produkcyjnych, handlowych i usługowymi w tym również - nie stosując wykluczeń dla branży budowlanej, transportowej, HoReCa.

Z finansowania w FaktorOne mogą skorzystać przedsiębiorstwa z sektora MŚP, rozliczające się na podstawie faktur z odroczonym terminem płatność. Faktor wspiera małe firmy, oferując im specjalnie przygotowane, dedykowane produkty, które pod względem wymagań, jak i korzyści dopasowane są do potrzeb freelancerów, mikrofirm, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Minimalna wartość faktury możliwej do sfinansowania w FaktorOne to 100 zł. Do faktoringu przyjęte zostaną również faktury od nowo utworzonych przedsiębiorstw, czyli startupów - od 1 dnia działalności.

FaktorOne podejmuje się finansować przedsiębiorców, kiedy najbardziej tego potrzebują, w kluczowych dla ich biznesu momentach. Atutem faktoringu FaktorOne dla małych firm jest szybkość i maksymalnie uproszczony proces weryfikacji, opierający się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Dane firmy:

FaktorOne S.A.
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
KRS: 0000292108
NIP: 7010090534
REGON: 141138798

Poznaj ofertę faktora:

Faktoring Light

Produkt dzięki uproszczonym procedurom i ograniczeniu formalności wyróżnia szybkość decyzji o przyznaniu limitu finansowania. Możesz wybierać dogodny dla siebie wariant rozliczania i płatności za usługę.

Więcej...

Faktoring kontraktowy

Oferta finansowania kontraktów dedykowana dla firm współpracujących z Jednostkami Samorządowymi oraz Spółkami Skarbu Państwa. Środki na pokrycie bieżących wydatków związanych z realizacją projektu.

Więcej...

Faktoring niepełny

Oferuj kontrahentom dłuższe terminy płatności, wybierając wariant najlepiej odpowiadający potrzebom Twojej firmy. Uzyskaj dwa dodatkowe okresy finansowania ponad termin wskazany na fakturze.

Więcej...