Skip to main content

Fandla Faktoring

Fandla Faktoring Sp. z o.o. to innowacyjna firma faktoringowa, która proces finansowania faktury jako pierwsza w Polsce, przeprowadziła w całości online - bez konieczności dostarczenia dodatkowych papierowych dokumentów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Fandla zapewniła szybkie i elastyczne finansowanie faktur dostępne dla mikro i małych firm. Firma powstała w 2016 roku.

Fandla wyróżniała się na rynku faktoringowym, koncentracją na prostocie i szybkości procesu finansowania. Dzięki temu zapewniała małym przedsiębiorcom wsparcia w sprostaniu bieżącym wyzwaniom finansowym, bez konieczności realizacji dodatkowych czynności i przekazywania dokumentów w formie papierowej, co bezpośrednio przekładało się na skrócenie oraz uproszczenie procesu finansowania faktur poprzez faktoring.

 

Firma Fandla Faktoring Sp. z o.o. dnia 31 sierpnia 2022 r. została przejęta przez spółkę PragmaGO S.A. Struktura Fandla Faktoring będzie funkcjonowała jako warszawski oddział PragmaGO. Dotychczasowi klienci uzyskują tym samym dostęp do produktów faktoringowych PragmaGO.

 

Opinie klientów o FANDLA:

Opinia BE-FAST

 

Opinia Sebastiana Gostomczyka

Dane firmy:

Fandla Faktoring sp. z o.o.
ul. Huculska 6
00-730 Warszawa
KRS: 0000706157
NIP: 5842765332
REGON: 368838749