Skip to main content

Factris to międzynarodowa firma faktoringowa – wywodzący się z Holandii fintech. Firma wystartował w Amsterdamie w 2017 roku, rozszerzając swoją działalność na teren Unii Europejskiej. Misją firmy jest zapewnianie szybkiego, niedrogiego kapitału dla małych i średnich przedsiębiorstw w całej Europie. Pomoc przedsiębiorcom jest tym, co napędza Factris do działania.

Dzięki wielu inwestorom, sprawdzonym funduszom i zdywersyfikowanym źródłom finansowania Factris tworzy biznes na solidnych fundamentach i stale się rozwija. Pozwala to finansować coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw, jednocześnie zapewniając faktoring na korzystnych, konkurencyjnych warunkach.

Factris wykorzystuje technologię do optymalizacji żmudnych procesów i czasochłonnych działań. Wdrożony system wyposażone w sztuczną inteligencję pozwala na dokładną analizę i w ciągu sekund może rozstrzygnąć kwestie, które dawniej zajmowały nawet kilka dni. Udostępniona klientom autorska platforma FAB (Finance Automation for Business) daje kontrolę oraz pozwala na szybkie i proste zarządzanie transakcjami.

Zautomatyzowane zarządzanie należnościami pozwala na wykonywanie pracy szybko i precyzyjnie, zapewniając klientom Factris usługi faktoringowe na najwyższym poziomie. Automatyzacja w Factris jednak tylko wspieram, a nie zastępuje ludzi. Dlatego na każdym etapie współpracy dedykowany doradca dba o to, by przedsiębiorca z sukcesem wykorzystał możliwości faktoringu od Factris.

Dane firmy:

Factris PL1 sp. z o.o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
KRS: 0000915107
NIP: 5252872481
REGON: 389671490

Poznaj ofertę faktora:

Faktoring zagraniczny

Faktoring eksportowy Factris powala na sfinansowanie transakcji sprzedaży do krajów zrzeszonych w grupie OECD.

Więcej...