Skip to main content

Flexidea Polska należy do grupy Flexidea, której początki działalności sięgają roku 2017. Pomysł na prosty i bezpieczny faktoring powstał na Łotwie. To nowe spojrzenie na faktoring, oparte głównie na wiarygodność transakcji oraz na wiarygodności kontrahenta, który ostatecznie zwraca pieniądze do Faktora. Flexidea nie wymaga dokumentów finansowych takich jak JPK, bilans lub KPiR. Klient sam decyduje o tym, którą fakturę chcę zgłosić do finansowania, wygodna forma bez abonamentu.

Cały proces odbywa się online, bez zbędnej papierowej dokumentacji i wymiany korespondencji. Szybki proces pozwala zaoszczędzić czas przedsiębiorcy, co przekłada się na rozwój biznesu. Decyzję o przyznaniu finansowania i wysokość przyznanego limitu otrzymasz po weryfikacji kontrahenta, która dokonuje się w przeciągu 24 godzin. Również umowę faktoringu podpiszesz zdalnie online, korzystając z jednego ze zintegrowanych narzędzi (np. e-podpis, Mobile-ID lub Smart-ID).

Faktoring w Flexidea opakowany jest w prosty system online dostępny poprzez portal lub aplikację. Dzięki aplikacja Flexidea online, w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie dodasz fakturę, ciesząc się pełną swobodą finansowania. Pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut po przesłaniu faktury.

promocja Flexidea

W ramach specjalnej oferty FLEXIDEA dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl - zyskujesz obniżenie stawki prowizji od faktury o 15%. 

Dotyczy produktów: Faktoring niepełny, Faktoring eksportowy.

Dane firmy:

Flexidea Polska Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
KRS 0000970340
NIP: 5273000970
REGON: 521942003

Poznaj ofertę faktora:

Faktoring niepełny

FLEXIDEA zapłaci twojej firmie z góry za wystawione faktury i rozwiąże problem długich terminów płatności. Prawdziwy faktoring, który opiera swoje ryzyko na kontrahencie i dlatego nie wymagamy dokumentów finansowych.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...

Faktoring eksportowy

Dzięki współpracy FLEXIDEA z zagranicznymi faktorami dostępne jest finansowanie faktur eksportowych z ubezpieczeniem.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...