Skip to main content

Inkaso WEC

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. początkiem swojej działalności sięga 1995 roku. Firma od 2015 roku jest notowana na parkiecie GPW NewConnect i zalicza się do największych w kraju firm obsługujących rynek wierzytelności. Grupę WEC tworzy 5 dynamicznie rozwijających się spółek. 

Inkaso WEC S.A. należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych i Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, czyli instytucji, których misją jest m.in. kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki w biznesie. Firma systematycznie odbieramy nagrody w prestiżowych rankingach m.in. Diamenty Forbesa.

Faktoring stworzony dla małych firm

Grupa WEC zapewnienia przedsiębiorcom obsługę prawno-finansową. Firma kompleksowo obsługuje wierzytelności B2B. Wszystkie świadczone usługi realizowane są na przejrzystych zasadach oraz elastycznych dla Klienta warunkach. Przedsiębiorca otrzymuje rzetelną informację na temat współpracy, czasu jej trwania, wysokości wynagrodzenia.

Mikrofaktoring WEC to nowoczesne rozwiązania dla freelancerów i małych przedsiębiorców, którzy szybko potrzebują gotówki. Decyzja o finansowaniu faktur w Inkaso WEC oznacza, że Twoimi należnościami zarządzać będzie profesjonalny faktor z wieloletnim doświadczeniem na rynku faktoringu.

Dane firmy:

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A.
ul. Piotrkowska 270
90-361 Łódź
KRS: 0000381779
NIP: 7252042800
REGON: 101064884

Poznaj ofertę faktora:

Mikrofaktoring

Nie masz czasu dłużej czekać na zapłatę i szybko potrzebujesz gotówki? Dodaj swoją fakturę i otrzymaj pieniądze już nawet w ciągu 5 minut.

Więcej...