Skip to main content

Transcash

Transcash.eu S.A. jest częścią Trans.eu Group S.A. prowadzącej jedną z największych platform internetowych dla spedytorów oraz przewoźników i dostarczającej usługi dla przedsiębiorstw z branży TSL. Firma od początku swojego istnienia skupia się na branży transportowej, a dzięki jej dogłębnej znajomości tworzy dopasowane i kompleksowe rozwiązania.

Transcash specjalizuje się w usługach finansowych, udostępniając firmom z branży transportowej finansowanie faktur. Firma oferuje także monitoring płatności oraz pomoc w skutecznym odzyskiwaniu zaległości płatniczych od kontrahentów poprzez windykację należności na drodze polubownej i sądowej.

Wyjątkowym rozwiązanie dla branży transportowej jest Giełda Wierzytelności Transcash.  Znajdują się na niej aktualne informacje o długach firm transportowych i spedycyjnych z całej Europy, które są wystawione na sprzedaż. Dostęp do Giełdy Wierzytelności umożliwia sprawdzenie, czy potencjalny zleceniodawca nie zalega z płatnościami.   

Usługi świadczone przez Transcash to doskonałe rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i małych firm transportowych, które poszukują sposobów na stabilizację finansową. Atutem naszej oferty jest skuteczne zabezpieczenie naszych klientów przed kontrahentami niewywiązującymi się z terminowych płatności. Dzięki wykorzystaniu faktoringu Transcash przejmuje na siebie zadania związane z nadzorem nad płatnościami oraz procesami windykacyjnymi, co pozwala firmie uniknąć stresu związanego z opóźnieniami w otrzymywaniu płatności.

Cały proces finansowania faktur odbywa się online. Aby rozpocząć korzystanie z faktoringu, należy zarejestrować się w serwisie, zakładając bezpłatne konto i podpisując umowę. Po założeniu konta w Panelu Obsługi Klienta masz możliwość swobodnego dodawania informacji o kontrahentach oraz faktur, które planujesz sfinansować. Obsługa konta jest łatwa i intuicyjna, a cennik przejrzysty, bez ukrytych i stałych opłat. Ponadto pracownicy Transcash służą pomocą na każdym etapie, tak abyś mógł skupić się wyłącznie na rozwijaniu swojego biznesu.

Dokumenty, jakie są potrzebne do uzyskania finansowania w Transcash to poza fakturą również skan/kopia zlecenia transportowego oraz skan/kopia dokumentów przewozowych. Wszystkie potrzebne dokumenty przekażesz nam za pośrednictwem Panelu Obsługi Klienta.

Faktoring w Transcash dostępny jest online. Z usługi może skorzystać każda firma z branży TSL zarejestrowana w Polsce, która działa na rynku co najmniej od miesiąca.

Dane firmy:

Transcash.eu S.A.
ul. Racławicka 2-4
53-146 Wrocław
KRS: 0000626049
NIP: 8971714717
REGON: 020277393

Poznaj ofertę faktora:

Faktoring eksportowy dla transportu

Świadczysz usługi transportowe kontrahentom z zagranicy i chcesz skrócić terminy płatności wystawionych faktur? Wybierz faktoring eksportowy z dodatkową opcją ubezpieczenia zapewniającą Twojej firmie ochronę na wypadek niewypłacalności kontrahenta. 

Więcej...

Mikrofaktoring dla transportu

Mikrofaktoring w Transcash to prosta i elastyczne usługa finansowania pojedynczych faktur dla wszystkich firm transportowych, które wykonują zlecenia spotowe.

Więcej...

Faktoring cichy dla transportu

Jeśli Twój kontrahent zastosował zakaz cesji wierzytelności w zleceniu transportowym, sfinansujemy Twoją fakturę pożyczką. Usługę tą można również zastosować, gdy potrzebujesz wsparcia finansowego w oczekiwaniu na płatność faktur zagranicznych.

Więcej...

Faktoring pełny dla transportu

Jeśli współpracujesz ze stałymi kontrahentami, to usługa ta zapewni Twojej firmie transportowej finansowanie, wsparcie w zarządzaniu finansami i ochronę na wypadek niewypłacalności kontrahenta.

Więcej...