Idea Money

Idea Money S.A. to firma faktoringowa z ugruntowaną pozycją rynkową działająca od 2012 roku. Dewizą firmy jest: "Nie jesteśmy instytucją, jesteśmy Twoim partnerem w biznesie!". Firma jest pionierem zmian technologicznych, jako jedna z pierwszych na rynku wprowadziła faktoring bez podpisywania papierowej umowy, tym samym skracając do minimum czas oczekiwania Klienta na uruchomienie finansowania.

Firma jest rzetelnym partnerem w biznesie, co potwierdzają liczne przyznawane Idea Money wyróżnienia m.in.: Finansowa Marka Roku, czy Najlepszy Produkt dla MŚP przyznany przez Gazetę Finansową w 2018 roku. Idea Money wyróżniana jest również za wysoką jakość obsługi, w cyklicznym badaniu satysfakcji Klienta uzyskując tytuł: Firma Przyjazna Klientowi. 

Wygoda i dostępność

Fakturę do sfinansowania w ramach usługi faktoringu możesz zgłosić z poziomu komputera, wprowadzając ją bezpośrednio do systemu IdeaFaktor24 lub przez smartfon korzystając z aplikacji mobilnej - robiąc fakturze zdjęcie. Faktor udostępnia aplikację mobilną IdeaFaktor24, dziki czemu faktury do sfinansowania możesz dodawać również przez telefon z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Po weryfikacji faktury pieniądze trafią na konto Twojej firmy przy najbliższej sesji bankowej, czyli maksymalnie do 24 godzin.

W dostępnym również z poziomu aplikacji systemie IdeaFaktor24 możesz wygodnie korzystać z wielu funkcjonalności jak m.in.: samodzielne zarządzanie należnościami, możesz szybko i łatwo dodawać faktury do finansowania, kontrolować spłatę faktur, sprawdzać historię współpracy z kontrahentami, dodawać nowych odbiorców do faktoringu, monitorować aktualny stan dostępnego limitu faktoringowego.

Wielowariantowe oferty

Oferty Idea Money mają wiele wariantów, co oznacza, że możesz wybierać pomiędzy różnymi odmianami usługi. Doradca Idea Money przedstawi zalety równych wariantów i pomoże dobrać najkorzystniejszy, najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej firmy i charakteru jej działalności, w sposób optymalny zapewniający firmie kapitał obrotowy. Faktor kieruje swoją ofertę faktoringu do podmiotów produkcyjnych, handlowych i usługowymi w tym również - nie stosując wykluczeń dla branży budowlanej, transportowej, HoReCa.

Z finansowania w Idea Money mogą skorzystać przedsiębiorstwa z sektora MŚP, rozliczające się na podstawie faktur z odroczonym terminem płatność. Faktor wspiera małe firmy, oferując im specjalnie przygotowane, dedykowane produkty, które pod względem wymagań, jak i korzyści dopasowane są do potrzeb freelancerów, mikrofirm, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Minimalna wartość faktury możliwej do sfinansowania w Idea Money to 100 zł. Do faktoringu przyjęte zostaną również faktury od nowo utworzonych przedsiębiorstw, czyli startupów - od 1 dnia działalności.

Idea Money podejmuje się finansować przedsiębiorców, kiedy najbardziej tego potrzebują, w kluczowych dla ich biznesu momentach. Atutem faktoringu Idea Money dla małych firm jest szybkość i maksymalnie uproszczony proces weryfikacji, opierający się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

promocja Idea Money

W ramach specjalnej oferty Idea Money dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl - oszczędzisz nawet ponad 1800 zł - nie ponosząc dodatkowych opłat za dostępu do systemu Ideafaktor24.

Dotyczy produktów: Faktoring niepełny, Faktoring eksportowy.

 

Poznaj szczegóły oferty Idea Money:

 

Dane firmy:

Idea Money S.A.
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
KRS: 0000292108
NIP: 7010090534
REGON: 141138798

Elastyczny produkt, który umożliwia finansowanie faktur bez konieczności informowania o tym kontrahenta. To godna uwagi oferta dla firm, które chcą korzystać z usługi faktoringu, ale nie wystawiają regularnie faktur.

Więcej...

Produkt dzięki uproszczonym procedurom i ograniczeniu formalności wyróżnia szybkość decyzji o przyznaniu limitu finansowania. Możesz wybierać dogodny dla siebie wariant rozliczania i płatności za usługę.

Więcej...

Rozwiązanie dla firm, które poza krajowymi odbiorcami chcą objąć faktoringiem również kontrahentów z innych państw Unii Europejskiej. Faktoring eksportowy w Idea Money jest dostępny tylko w połączeniu z faktoringiem krajowym.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...

Oferuj kontrahentom dłuższe terminy płatności, wybierając wariant najlepiej odpowiadający potrzebom Twojej firmy: Faktoring Globalny lub Faktoring Pojedynczy. Uzyskaj dwa dodatkowe okresy finansowania ponad termin wskazany na fakturze.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...