Skip to main content

WEC Financial

WEC Financial sp. z o. o. jest częścią Grupy Kapitałowej WEC początkiem swojej działalności sięgającej 1995 roku. Wiodącą firma grupy - Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A od 2015 roku jest notowana na parkiecie GPW NewConnect i zalicza się do największych w kraju firm obsługujących rynek wierzytelności. Grupę WEC tworzy 5 dynamicznie rozwijających się spółek. 

WEC Financial specjalizuje się w wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań fintechowych w obszarze prawnym i finansowym dla przedsiębiorców. Misja firmy polega na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań finansowych dla MŚP, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Firma dąży do tego, aby być niezawodnym partnerem biznesowym, wspierając przedsiębiorców w budowaniu ich firm i uczestnicząc w ich rozwoju poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług.

Faktoring stworzony dla małych firm

Grupa WEC zapewnienia przedsiębiorcom obsługę prawno-finansową. Firma kompleksowo obsługuje wierzytelności B2B. Wszystkie świadczone usługi realizowane są na przejrzystych zasadach oraz elastycznych dla Klienta warunkach. Przedsiębiorca otrzymuje rzetelną informację na temat współpracy, czasu jej trwania, wysokości wynagrodzenia.

Faktoring WEC to nowoczesne rozwiązania dla freelancerów i małych przedsiębiorców, którzy szybko potrzebują gotówki. Decyzja o finansowaniu faktur w WEC Financial oznacza, że Twoimi należnościami zarządzać będzie profesjonalny faktor z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym.

Dane firmy:

WEC Financial sp. z o. o.
ul. Piotrkowska 270
90-361 Łódź
KRS: 0000422889
NIP: 7252061648
REGON: 101420617

Poznaj ofertę faktora:

Faktoring zakupowy

Dzięki faktoringowi zakupowemu możesz zamawiać produkty wtedy kiedy potrzebujesz, a płatność za nie przesunąć lub rozłożyć na dogodną dla siebie liczbę nawet 12-miesięcznych rat. 

Więcej...

Mikrofaktoring

Nie masz czasu dłużej czekać na zapłatę i szybko potrzebujesz gotówki? Dodaj swoją fakturę i otrzymaj pieniądze już nawet w ciągu 5 minut.

Więcej...