Billecta

Billecta Poland Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiej grupy kapitałowej Savelend Credit Group AB, zajmującej się zróżnicowanymi usługami finansowymi w nowoczesnym wydaniu w połączeniu z technologią i zdobyczami internetu. Na polski rynek firma wkroczyła na przełomie 2017 i 2018 roku, oferując usługi finansowe w obszarze B2B.

Billecta Poland jest firmą faktoringową specjalizującą się w dostarczaniu przedsiębiorcom, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP, jednoosobowych działalności gospodarczych i freelancerów, szybkiego, łatwo dostępnego i konkurencyjnego cenowo finansowania w formie faktoringu online. Billecta Poland jako instytucja wiarygodna rynkowo jest aktywnym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami (PZZW), Skandynawsko Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC) oraz Izby Gospodarki Elektronicznej (IGE).

Usługi w nowoczesnym wydaniu

Faktoring w Billecta to usługa w konkurencyjnej cenie, oparta o nowoczesne technologie. Billecta finansuje faktury szybko, online’owo bez zbędnych formalności, bez "papierologii" zaświadczeń z ZUS i US, bez zabezpieczeń i bez ukrytych kosztów. Nie dyskryminuje potencjalnych klientów z uwagi na branżę, formę organizacyjno prawną, wielkość obrotów, firma nie musi wykazywać się również zyskiem księgowym.

Finansowane są faktury w przedziale wartościowym od 5 000 zł brutto (obligatoryjne minimum) nawet do wartości wielomilionowych. W szybkiej ścieżce decyzyjnej procedowane są wnioski do 100 tys. zł. Zazwyczaj wniosek o sfinansowanie faktury procesowany jest w ciągu jednego dnia roboczego, przy jednoczesnym informowaniu na bieżąco klienta elektronicznymi środkami komunikacji lub telefonicznie o kolejnych etapach przetwarzania aplikacji, a także o ostatecznej decyzji ze strony Billecta. Wypłata środków następuje niezwłocznie po podjęciu decyzji o finansowaniu oraz zaakceptowaniu proponowanych warunków transakcji przez Klienta, co w praktyce oznacza zaksięgowanie środków na koncie klienta jeszcze w tym samym dniu, bądź w następnym dniu roboczym.

Billecta dokłada wszelkich starań, aby proces wykupu faktury był jak najbardziej odformalizowany, a przez to szybki i łatwy. Za wyjątkami zasadniczo transakcje przebiegają zdalnie, kanałem online, bez konieczności składania oświadczeń w formie pisemnej z odręcznymi podpisami. Wszelkie regulaminy oraz umowę otrzymasz drogą elektroniczną.

Transparentny koszt faktoringu w Billecta

Aplikujący ma możliwość samodzielnej, niezobowiązującej wyceny wierzytelności faktoringowej online. Proces aplikowania o faktoring w Billecta jest bardzo prosty. Wystarczy przez specjalny formularz wprowadzić podstawowe dane oraz załączyć fakturę w formie skanu lub zdjęcia. Po pozytywnej weryfikacji i po akceptacji ceny przez klienta podpisywana jest umowa w trybie online. Wówczas Billecta przelewa środki bezpośrednio na rachunek firmowy wystawcy faktury.

Billecta sfinansuje faktury Twojej firmy szybko, online’owo, bez zbędnych formalności i ukrytych kosztów.

Wynagrodzenie za zrealizowaną usługę faktoringu sprowadza się jedynie do prowizji od sfinansowanej faktury. Wysokość prowizji zależy od rodzaju usługi faktoringowej, jaką wybierzesz z opcji dostępnych w aktualnej ofercie Billecta oraz wartości faktury i terminu jej płatności. Prowizja ta ma formę dyskonta, o jakie zmniejszona zostanie nominalna wartość Twojej faktury brutto, podlegająca wypłacie.

 

promocja Billecta

 

Dane firmy:

Billecta Poland Sp. z o.o.
ul. Świętojańska 23 /10
81-372 Gdynia
KRS: 0000708198
NIP: 6793160930
REGON: 368932490