INDOS

INDOS S.A. to firma finansowa z bardzo długimi jak na polskie warunki tradycjami. W momencie uruchomienia w 1991 roku spółka specjalizowała się w obrocie wierzytelnościami. Dziś świadczy kompleksowe usługi służące poprawie płynności finansowej przedsiębiorstw. W swojej ofercie łączy zarówno produkty z obszaru finansowania, jak i zarządzania wierzytelnościami. W grupie klientów INDOSu znajduje się ponad 5000 podmiotów gospodarczych w tym zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa jak i międzynarodowe korporacje.

INDOS jest transparentną, dynamicznie rozwijająca się spółką publiczną. W marcu 2012 roku firma zadebiutowała na rynku CATALYST emitując obligacje korporacyjne, a w lutym 2016 roku zadebiutowała na rynku akcji NewConnect. Firma może pochwalić się również, licznymi nagrodami i certyfikatami mi.n. w 2014 roku została wyróżniona tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play", w 2016 rok została laureatem plebiscytu na "Najlepsze produkty dla biznesu" organizowanym przez Gazetę Finansowa, natomiast w 2019 roku otrzymała „Certyfikat Etyczny" Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

 

Komfortowa współpraca

  • Szeroki zakres usług - poza różnymi wariantami faktoringu, spółka oferuje również: pożyczki krótkoterminowe, windykację należności oraz zakup wierzytelności. Dzięki temu INDOS SA obsługuje Klientów w sposób kompleksowy i proponuje spersonalizowane rozwiązania.
  • Dedykowany Doradca Klienta – Klient we wszystkich sprawach kontaktuje się z jedną osobą, która zna historię wszystkich jego zleceń oraz specyfikę biznesu. Dzięki temu może zaproponować Klientowi idealnie pasujące do jego sytuacji rozwiązanie finansowe.
  • Obsługa online – dostępnej online Strefie Klienta z każdego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę, Klient otrzymuje pełną informację dotyczącą powierzonych spraw oraz może składać nowe zlecenia.

Firma może każdego klienta obsłużyć w sposób kompleksowy i zaproponować mu spersonalizowane rozwiązanie, stanowiące alternatywę dla usług bankowych. Oferuje szeroki zakres usług, poza różnymi wariantami faktoringu są to również: pożyczki krótkoterminowe, windykacja wierzytelności oraz zakup wierzytelności. Głównymi przewagami konkurencyjnymi INDOS są szybkość działania i indywidualne podejście. W INDOS faktoring dostępny jest dla firmy ze wszystkich branż, niezależnie od formy prawnej i wielkości obrotów, od pierwszego dnia ich istnienia. Finansowane są również podmioty gospodarcze z zadłużeniem w ZUS i US oraz takie, których właścicielami są obcokrajowcy.

Finansowanie standardowo przekazywane jest przelewem dokonywanym w ciągu 24 godzin od przekazania faktury. W razie potrzeby, na życzenie możliwe jest również wykonanie w systemie SORBNET ekspresowego przelewu środków w ciągu 1h. Poza jednorazową opłatą przygotowawczą od przyznanego limitu faktoringowego INDOS nie stosuje żadnych stałych, miesięcznych opłat ryczałtowych z tytułu korzystania z usługi faktoringu. Odsetki faktoringowe pobierane są z dołu i naliczane wyłącznie za faktyczny czas i wysokość wykorzystanej kwoty finansowania.

 

Poznaj szczegóły oferty INDOS:

 

Dane firmy:

INDOS S.A.
ul. Kościuszki 63
41-503 Chorzów
KRS: 0000343763
NIP: 6272351283
REGON: 276591100

INDOS opłaci faktury zakupowe Twojej firmy od krajowych dostawców. Następnie Twoja firma spłaci swoje zobowiązanie wobec INDOS w ustalonym, dogodnym dla siebie terminie, np. nawet po 90 dniach.

Więcej...

Usługa skierowana do firm, których kontrahenci nie wyrazili zgody na objęcie swoich zobowiązań faktoringiem lub których umowy z odbiorcami zawierają zakaz przelewu wierzytelności. W usłudze INDOS faktoringu niejawnego (cichego) nie dochodzi do cesji wierzytelności, a płatnik nie jest informowany o zastosowanym finansowaniu.

Więcej...

Jeśli zapotrzebowanie Twojej firmy na dodatkowe finansowanie występuje okazjonalnie i chcesz decydować, które faktury i kiedy oddasz do faktoringu, odpowiednią usługą dla Ciebie jest faktoring jednorazowy.

Więcej...

Najkorzystniejsza pod względem kosztów i najczęściej wybierana forma faktoringu. Tu również proces decyzyjny jest najkrótszy, a wymogi dotyczące zabezpieczenia transakcji są minimalne.

Więcej...