Skip to main content

Faktoring jawny ekspres

NFG faktring 2

Faktoring jawny to faktoring, w którym Narodowy Funduszu Gwarancyjny (NFG) informuje kontrahenta o cesji wierzytelności. Zaletą faktoringu jawnego jest to, że Twoja firma ma zapewniony monitoring płatności faktury, co skutecznie motywuje kontrahenta do terminowej spłaty należności.

Wybierając tę ofertę, otrzymujesz dodatkowy 14-dniowy, bezpłatny okres karencji, co oznacza, że w przypadku opóźnienia płatności przez kontrahenta przez 2 tygodnie NFG nie pobierze dodatkowych opłat. Rozwiązanie to faktoring z regresem, jeżeli jednak płatnik nie będzie chciał spłacić zobowiązania to NFG oferuje również pełne wsparcie w zakresie windykacji długu.

eFaktoring NFG oferuje także uproszczony wariant faktoringu jawnego - faktoring ekspres - to szybki faktoring online. Tu pieniądze na konto trafiają od razu po dodaniu faktury i otrzymaniu pozytywnej decyzji, a dopiero w następnej kolejności NFG kontaktuje się z kontrahentem i informuje o dokonaniu cesji (nie trzeba czekać zatem na potwierdzenie cesji). W opcji faktoringu ekspres pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w 5 minut! 

W eFaktoring NFG możesz finansować 100% wartości netto faktury lub jej część (np. 40%), dzięki temu przyznany limit faktoringowy, który otrzymasz możesz, wykorzystać do ostatniej złotówki. Fakturę w NFG sfinansujesz już od 2,49% za każde 30 dni finansowania. eFaktoring NFG zapewnia finansowanie Twoich faktur 100% online, bez zbędnych formalności i procedur.

___________________________
SPECJALNA OFERTA:
Zamawiając teraz kalkulację, otrzymasz w ramach specjalnej oferty Narodowego Funduszu Gwarancyjnego dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl - dostęp do limitu faktoringowego przez 3 miesiące za 0 zł.

Parametry usługi:

Rodzaj faktoringu:
faktoring niepełny
Max. limit finansowania:
250 000 PLN
Min. limit finansowania:
5 000 PLN
Forma księgowości:
  • karta podatkowa
  • ryczałt ewidencjonowany
  • książka przychodów i rozchodów
  • pełna księgowość
Forma działalności:
indywidualna działalność gospodarcza
Min. liczba odbiorców do faktoringu:
1
Min. wiek firmy:
12 miesięcy
Waluta rozliczeniowa:
  • PLN
  • EUR
  • USD
  • GBP
  • inne
Max. termin płatności:
90 dni
Min. termin płatności:
7 dni
Finansowanie faktury (brutto):
80%
Czas wypłaty:
nawet w 5 minut
Specjalna Oferta / Promocja:
dostęp do limitu faktoringowego przez 3 miesiące za 0 zł
Koszt:

Zamawiam kalkulacje