Faktoring jawny

Faktor: Finea

Rozwiązanie oparte jest na cesji jawnej i właśnie dzięki temu, że Twój kontrahent wie o cesji wierzytelności, Finea może zaproponować Twojej firmie korzystniejsze warunki cenowe. Dlatego faktoring jawny to najtańszy wariant finansowania w ofercie Finea.

Co najważniejsze ponosisz tylko jeden koszt, niską prowizję za sfinansowanie danej faktury. W ofercie Finea nie ma stałych kosztów i abonamentów - płacisz tylko kiedy korzystasz z faktoringu. Twoja firma może rozliczać tylko te faktury, które chce, np. od jednego kontrahenta lub wybrane faktury od rożnych kontrahentów. Z usługi Finea firma korzysta kiedy ma potrzebę, jest podobnie jak z wizytą u fryzjera: korzystasz kiedy masz potrzebę, jeśli Ci się spodoba możesz wrócić, kiedy potrzeba znowu się pojawi.

Poza finansowaniem Finea dba, aby Twój kontrahent wywiązał się ze zobowiązania - podejmując działania w ramach monitoringu i windykacji, a w razie potrzeby i po uzgodnieniu z Tobą wystąpi na drogę sądową.

Z oferty faktoringu mogą skorzystać również obcokrajowcy - jeżeli posiadają kartą stałego pobytu, oraz prowadzą aktywna działalność min. 12 miesięcy.

Decyzja o finansowaniu otrzymasz nawet w ciągu 1 godziny po przesłaniu dokumentów. Finansowanie dostępne jest dla każdej branży.

Proces całkowicie online. Cały proces finansowania w Finea do wypłaty środków to poniżej 24 godzin!

Rodzaj faktoringu faktoring niepełny
Max. limit finansowania 100 000 PLN
Min. limit finansowania 1 PLN
Forma księgowości
  • formy uproszczone
  • pełna księgowość
Min. liczba odbiorców do faktoringu 1
Min. wiek firmy 6 miesięcy
Waluta
  • PLN
  • EUR
Max. termin płatności 60 dni
Min. termin płatności 14 dni
Finansowanie faktury 80% do 100%
Czas wypłaty 24 h
Koszt

Zamów kalkulacje