Promocje i oferty specjalne

promocje na faktoring

 

 promocja Flexidea M

W ramach specjalnej oferty FLEXIDEA dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl – zyskujesz obniżenie stawki prowizji od faktury o 15%. 

Dotyczy produktu: Faktoring niepełny, Faktoring eksportowy.

 

promocja Faktoria

W ramach specjalnej oferty Faktorii dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl - otrzymasz okres próbny na 3 miesiące - prowizja od limitu zostanie pobrana dopiero w czwartym miesiącu - jeżeli zdecydujesz się kontynuować współpracę.

Dotyczy produktów: Faktoring pełny, Faktoring niepełny, Faktoring eksportowy.

 

promocja SMEO

W ramach specjalnej oferty SMEO dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl – otrzymasz 50% rabatu na roczną opłatę za przyznanie limitu. Opłata w SMART PLAN to 2% kwoty przyznanego limitu faktoringowego, czyli będzie to tylko 1% w skali roku.

Dotyczy produktu: Smart Plan.

 

promocja PragmaGO

W ramach specjalnej oferty PragmaGO® dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl - zyskujesz obniżenie opłaty od limitu aż o 50%

Dotyczy produktów: Faktoring niepełnyFaktoring pełnyFaktoring eksportowy.

 

promocja NFG M

W ramach specjalnej oferty Narodowego Funduszu Gwarancyjnego dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl - otrzymasz dostęp do limitu faktoringowego przez 3 miesiące za 0 zł.

Dotyczy produktów: Faktoring jawny ekspres, Faktoring cichy, Faktoring zaliczkowy.

 

promocja IdeaMoney

W ramach specjalnej oferty Idea Money dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl - oszczędzisz nawet ponad 1800 zł - nie ponosząc dodatkowych opłat za dostępu do systemu Ideafaktor24.

Dotyczy produktów: Faktoring niepełny, Faktoring eksportowy.

 

 

 

 

 

Możesz spokojnie przeglądać wszystkie oferty.

Informację o dostępnych promocjach i ofertach specjalnych umieszczone są również na kartach ofert, których dotyczą. Informacje te są wyróżnione niebieskim kolorem. 

ekran promocji