Firma Idea Money S.A. ogłosiła rebranding i zmianę swojej nazwy na FaktorOne w komunikacie z dnia 12 czerwca 2023 roku. Nowa nazwa ma na celu silniejsze podkreślenie głównego obszaru działalności marki, którym są usługi faktoringowe.

„Transformacja marki stanowi dla nas kolejny, naturalny krok w rozwoju. Nowa nazwa i logo odzwierciedlają zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych usług faktoringowych oraz podkreślają nasze zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z odbiorcami naszych usług” – powiedział prezes FaktorOne Krzysztof Florczak w komunikacie.

Firma FaktorOne S.A (wcześniej Idea Money) prowadzi swoją działalność od 2012 roku i nadal będzie oferować produkty dostosowane do spersonalizowanych potrzeb różnych branż, takich jak transport, spożywcza, budowlana czy handlowa. Spółka będzie wspierać małe i średnie przedsiębiorstwa oraz właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych na rynku.

Firma planuje przeprowadzenie transformacji bez zakłóceń w procesach i procedurach, nie wiąże się to z dodatkowymi przerwami technicznymi ani obowiązkami dla obecnych klientów. Produkty faktoringowe firmy są nadal dostępne w serwisie FAKTORINGoferty.pl 

Źródło: ISBnews + informacje własne.