FAKTORINGoferty.pl to serwis stworzony przez Capital Access - firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży faktoringowej. Serwis powstał aby przybliżać tematykę faktoringu oraz ułatwić wyszukiwanie ofert faktoringowych dobrze dopasowanych do potrzeb firm.

FAKTORINGoferty.pl jest platformą, która umożliwia szybki dostęp do instytucji finansowych i ułatwia uzyskanie dopasowanych ofert. Firma Capital Access współpracuje z bankami, instytucjami międzynarodowymi oraz polskimi grupami finansowymi - w ten sposób uzyskując pełną komplementarność ofert. Różnorodność partnerów finansowych w połączeniu z doświadczeniem w branży faktoringowej pozwala na trafne dopasowanie ofert do potrzeb firmy. W konsekwencji platforma umożliwia w pełni optymalny wybór oferty faktoringu.

Szukając faktoringu - możesz być przytłoczony masą informacji różnych instytucji finansowych. Wyszukanie pasujących ofert oraz porównanie i analiza propozycji angażuje czas. Ogromna ilość danych i informacji finansowych komplikuje rzeczywistość - która jednak w serwisie FAKTORINGoferty.pl została zebrana i uporządkowana. Korzystając z serwisu łatwo oczyścisz szum informacyjny, przefiltrujesz oferty oraz szybko i skutecznie skojarzysz potrzebę ze źródłem finansowania.

Jeżeli pojawi się problem z porównaniem otrzymanych ofert – wówczas możesz posłużyć się wiedzą eksperta serwisu FAKTORINGoferty.pl i skorzystać z pomocy przy ich skalkulowaniu i porównaniu. UWAGA: jeżeli oferty otrzymałeś za pośrednictwem tego serwisu – usługa dla Twojej firmy będzie bezpłatna.

Misją serwisu jest uproszczenie i skrócenie drogi jaką przedsiębiorca musi pokonać, aby dotrzeć i skorzystać z usługi właściwej instytucji faktoringowej. Stawiając na różnorodność partnerów finansowych, platforma FAKTORINGoferty.pl dostarcza precyzyjnie dobrane rozwiązania faktoringowe, jednocześnie dzieląc się specjalistyczną wiedzą.