Faktoring pełny

Faktor: PragmaGO

Chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku dzięki możliwości udzielania dłuższych terminów płatności? A może planujesz zabezpieczyć się przed nieterminowymi płatnościami lub brakiem zapłaty? Dzięki PragmaGO możesz to zrobić online, bez konieczności wypełniania skomplikowanych wniosków.

Faktoring w PragmaGO to coś więcej niż samo finansowanie faktur. PragmaGO pomoże zabezpieczyć interesy Twojej firmy, oferując monitoring płatności oraz ochronę ubezpieczeniową. Aktywni Klienci w ramach umowy faktoringu mogą otrzymać ponadto dodatkową formę finansowego wsparcia w postaci automatycznej zaliczki faktoringowej - system automatycznie ocenia jej wysokość i oferuje Klientowi takie rozwiązanie.

Decyzja o udzieleniu faktoringu wydawana jest w przeciągu 1-2 dni od wypełnienia formularza online. Warunki decyzji otrzymujesz do wglądu wraz z umową oraz OWUF. Proces ten jest całkowicie zautomatyzowany.

Masz możliwość zwiększenia limitu wraz z rozwojem umowy lub jego obniżenia w przypadku nieprzewidzianego spadku sprzedaży.

Niezależnie od tego, w czym specjalizuje się Twoja firma, możesz uzyskać limity od 50 tys. do 1 mln złotych zarówno w opcji abonamentowej, jak i stawkowej.

Z usługi faktoringu pełnego w PragmaGO mogą korzystać również nowe firmy.

 

Rodzaj faktoringu faktring pełny
Max. limit finansowania 1 000 000 PLN
Min. limit finansowania 50 000 PLN
Forma księgowości
  • formy uproszczone
  • pełna księgowość
Min. liczba odbiorców do faktoringu 1
Min. wiek firmy od 1 dnia działalności
Waluta
  • PLN
  • EUR
  • USD
  • GBP
Max. termin płatności 90 dni
Min. termin płatności 14 dni
Finansowanie faktury 95%
Czas wypłaty 2 h
Koszt

Zamów kalkulacje