Skip to main content

PragmaGO®

PragmaGO® S.A. to doświadczona firma faktoringowa, której korzenie sięgają 1996 roku, kiedy to zaczęła świadczyć usługi jeszcze jako Grupa Finansowa Premium. Od tamtego czasu firma przeszła znaczącą przemianę od tradycyjnej firmy działającej offline do fintechu wykorzystujące najnowsze technologie. Obecnie PragmaGO® jest jedną z największych niebankowych instytucji finansowych na polskim rynku, która finansuje mikroprzedsiębiorstwa oraz małe i średnie firmy. Firma jest członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej oraz Polskiego Związku Faktorów.

Misją firmy jest zapewnienie przedsiębiorcom szybkiego dostępu do gotówki, w intuicyjnym procesie finansowania online. PragmaGO® to de facto w pełni zautomatyzowana platforma z szeroką ofertą produktów finansowych, które zaspokajają zróżnicowane potrzeby sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Świadcząc swoje usługi, firma wykorzystuje nowoczesne rozwiązania IT, automatyzując procesy sprzedaży i obsługi, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić czas. Zastosowane rozwiązania powodują, że cały proces jest maksymalnie uproszczony i może odbywać się w 100% online. W ten sposób finansowanie w PragmaGO® jest dostępne na wyciągnięcie ręki bez zbędnych formalności.

Faktoring w PragmaGO® to coś więcej niż samo finansowanie faktur. PragmaGO pomoże zabezpieczyć interesy Twojej firmy, oferując monitoring płatności oraz ochronę ubezpieczeniową. Aktywni klienci w ramach umowy faktoringu mogą otrzymać ponadto dodatkową formę finansowego wsparcia w postaci automatycznej zaliczki faktoringowej. Dlatego nie musisz specjalnie wnioskować o dodatkowe środki, ponieważ, system automatycznie oceni wysokość możliwej zaliczki i sam o tym poinformuje.

Korzyści oferty PragmaGO®:

  • Cały proces w 100% online - bez papierowych wniosków,
  • Intuicyjna platforma klienta dostępna 24/7,
  • Finansowanie od 500 zł nawet do 1 mln zł,
  • Przejrzysta kalkulacja kosztów.

Procedura uzyskania faktoringu jest bardzo prosta. W PragmaGO® wniosek złożysz online, bez konieczności dołączania żadnych dokumentów. Przy rejestracji w panelu Strefy Klienta PragmaGO® jednorazowo konieczne będzie zweryfikowanie swojej tożsamości poprzez dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości złotówki. Kiedy Twój wniosek zostanie zaakceptowany, w panelu Strefy Klienta otrzymasz indywidualne warunki cenowe wraz z umową.

Podejście faktora jest elastyczne: masz możliwość zwiększenia limitu wraz z rozwojem umowy lub jego obniżenia w przypadku nieprzewidzianego spadku sprzedaży. Możesz również jednorazowo skorzystać z faktoringu. Z usług faktoringu w PragmaGO mogą korzystać firmy z wszystkich branż. Na uzyskanie dostępu do kapitału liczyć mogą również nowe firmy.

promocja PragmaGO

W ramach specjalnej oferty PragmaGO® dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl - zyskujesz obniżenie opłaty od limitu aż o 50%

Dotyczy produktów: Faktoring pełny, Faktoring niepełny, Faktoring eksportowy.

Dane firmy:

PragmaGO S.A.
ul. Brynowska 72
40-584 Katowice
KRS: 0000267847
NIP: 6342427710
REGON: 277573126

Poznaj ofertę faktora:

Faktoring pełny

Chcesz zabezpieczyć firmę przed nieterminowymi płatnościami lub brakiem zapłaty przez kontrahenta? Faktoring z opcją UBEZPIECZENIA GRATIS jest dostępny bez ograniczeń - dla każdej branży.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...

Sprzedaż faktury

Potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki bez stałej umowy? Z PragmaGO® całkowicie online możesz sprzedać pojedynczą nieprzeterminowaną fakturę wystawioną swojemu odbiorcy. Minimalna wartość faktury to 500 zł.

Więcej...

Limit zakupowy

PragmaGO® może przelewem ekspresowym opłacić zakupy Twojej firmy nawet do 100 tys. zł. Zakupy spłacisz w dogodnych dla siebie – 3, 6, 9 lub 12 ratach płatnych miesięcznie.

Więcej...

Faktoring eksportowy

Finansowanie odbiorców zagranicznych z krajów Unii Europejskiej. Możliwe jest w walutach EUR, USD lub GBP. Faktoring jest w wariancie pełnym z ubezpieczeniem przed nieterminowymi płatnościami lub brakiem zapłaty.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...

Faktoring niepełny

Zwiększ konkurencyjność firmy na rynku dzięki możliwości udzielania odbiorcom dłuższych terminów płatności. Uzyskaj elastyczny limit od 50 tys. do 1 mln złotych.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...