Skip to main content

eFaktor S.A. to firma faktoringowa założona w 2015 roku z intencją zaspokojenia zapotrzebowanie rynku na usługi faktoringowe w obszarach nieobjętych finansowaniem bankowym. Celem firmy jest zapewnienie płynności i stabilności finansowej małym i średnim przedsiębiorstwom. Firma zaspokaja również potrzeby mikrofirm poprzez uruchomiony faktoringowy fintech, działający pod marką Finea.

Podejście eFaktor S.A. przypadnie zwłaszcza do gustu przedsiębiorcom, którzy już mieli złe doświadczenia z finansowaniem bankowym (blokady rachunków, formalizm, wysokie wymagania, długie badanie). Oferty eFaktor kierowane do małych i średnich przedsiębiorstw - to alternatywa dla faktoringu bankowego oraz innych produktów finansowych. W eFaktorze przedsiębiorstwo nie musi spełniać wyśrubowanych norm, żeby dostać pozytywną decyzję. Duża elastyczność w konstrukcji finansowania oraz maksymalnie uproszczony sposób naliczania prowizji to godne uwagi atuty faktora.

eFaktor jest spółką faktoringową z elastycznym podejście do finansowania. Nie stosuje ograniczeń branżowych. Finansuje również przedsiębiorstwa nieposiadające zdolności kredytowej. Akceptuje klientów z zaległościami w ZUS, US, KRD, BIG, BIK, jak również firmy z zajęciami komorniczymi i w upadłości (jeśli prowadzą działalność).

Wniosek o limit faktoringowy w eFaktor można złożyć online. Brak jest sztywnych wzorów umów faktoringowych, masz możliwość zmiany warunków oraz rozwiązania umowy bez żadnych dodatkowych opłat.

eFaktor umożliwia m.in.:

  • finansowania niestandardowych transakcji wymagających indywidualnego podejścia,
  • finansowanie całych kontraktów i pojedynczych transakcji (faktur),
  • windykacje wierzytelności (również nieobjętych faktoringiem),
  • finansowania nowo powstałych podmiotów,
  • natychmiastowe uruchomienie środków.

eFaktor przygotował platformę online, która pozwala nadzorować i dodawać kolejne faktury nie wychodząc z biura. Do wydania decyzji o finansowaniu wystarczy wyciąg bankowy za ostatnie 6 miesięcy. eFaktor to procedowanie online i decyzja w terminie 24h od złożenia kompletu dokumentów.

 

Dane firmy:

eFaktor S.A.
ul. Adama Branickiego 15
02-972 Warszawa
KRS: 0000539205
NIP: 9512387426
REGON: 360668153

Poznaj ofertę faktora:

Jednorazowy faktoring

Wykup pojedynczej faktury - to wygodne i przydatne rozwiązanie, jeśli teraz jednorazowo potrzebujesz większej gotówki. W zależności od potrzeb możesz sfinansować również jedynie części faktury.

Więcej...

Faktoring ryczałtowy

Uproszczona forma faktoringu niepełnego. Twoja firma płaci tylko jedną miesięczną opłatę abonamentową liczoną od wysokości przyznanego limitu. W tym czasie korzysta z faktoringu już bez żadnych innych dodatkowych opłat.

Więcej...

Faktoring eksportowy

Faktoring eksportowy eFaktor jest dostępny dla kontrahentów z krajów Unii Europejskiej.

Więcej...

Faktoring niepełny

eFaktor udziela finansowania bez przejęcia ryzyka niewypłacalności kontrahenta. W przypadku opóźnienia w zapłacie istnieje jednak możliwość wydłużenia okres finansowania faktury, oraz dochodzenia zapłaty w imieniu Twoje firmy.

Więcej...

Faktoring odwrotny - Abonamentowy

Uproszczony wariant faktoringu odwrotnego. Twoje firma płaci tylko jedną miesięczną opłatę abonamentową i może korzystać dowolnie z przyznanego limitu, finansując swoje zakupy.

Więcej...

Faktoring odwrotny

To możliwość sfinansowania zakupów, których Twoja firma nie jest w stanie dokonać z bieżących należności, a dostawca nie udziela kredytu kupieckiego. eFaktor dokonuje płatności 100% faktury bezpośrednio na rachunek dostawcy.

Więcej...