Skip to main content

INDOS S.A. to firma finansowa z bardzo długimi jak na polskie warunki tradycjami. W momencie uruchomienia w 1991 roku spółka specjalizowała się w obrocie wierzytelnościami. Dziś świadczy kompleksowe usługi służące poprawie płynności finansowej przedsiębiorstw. W swojej ofercie łączy zarówno produkty z obszaru finansowania, jak i zarządzania wierzytelnościami. W grupie klientów INDOSu znajduje się ponad 5000 podmiotów gospodarczych w tym zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa jak i międzynarodowe korporacje.

INDOS jest transparentną, dynamicznie rozwijająca się spółką publiczną. W marcu 2012 roku firma zadebiutowała na rynku CATALYST emitując obligacje korporacyjne, a w lutym 2016 roku zadebiutowała na rynku akcji NewConnect. Firma może pochwalić się również, licznymi nagrodami i certyfikatami mi.n. w 2014 roku została wyróżniona tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play", w 2016 rok została laureatem plebiscytu na "Najlepsze produkty dla biznesu" organizowanym przez Gazetę Finansowa, natomiast w 2019 roku otrzymała „Certyfikat Etyczny" Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Komfortowa współpraca

  • Szeroki zakres usług - poza różnymi wariantami faktoringu, spółka oferuje również: pożyczki krótkoterminowe, windykację należności oraz zakup wierzytelności. Dzięki temu INDOS SA obsługuje Klientów w sposób kompleksowy i proponuje spersonalizowane rozwiązania.
  • Dedykowany Doradca Klienta – Klient we wszystkich sprawach kontaktuje się z jedną osobą, która zna historię wszystkich jego zleceń oraz specyfikę biznesu. Dzięki temu może zaproponować Klientowi idealnie pasujące do jego sytuacji rozwiązanie finansowe.
  • Obsługa online – dostępnej online Strefie Klienta z każdego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę, Klient otrzymuje pełną informację dotyczącą powierzonych spraw oraz może składać nowe zlecenia.

Firma może każdego klienta obsłużyć w sposób kompleksowy i zaproponować mu spersonalizowane rozwiązanie, stanowiące alternatywę dla usług bankowych. Oferuje szeroki zakres usług, poza różnymi wariantami faktoringu są to również: pożyczki krótkoterminowe, windykacja wierzytelności oraz zakup wierzytelności. Głównymi przewagami konkurencyjnymi INDOS są szybkość działania i indywidualne podejście. W INDOS faktoring dostępny jest dla firmy ze wszystkich branż, niezależnie od formy prawnej i wielkości obrotów, od pierwszego dnia ich istnienia. Finansowane są również podmioty gospodarcze z zadłużeniem w ZUS i US oraz takie, których właścicielami są obcokrajowcy.

Finansowanie standardowo przekazywane jest przelewem dokonywanym w ciągu 24 godzin od przekazania faktury. W razie potrzeby, na życzenie możliwe jest również wykonanie w systemie SORBNET ekspresowego przelewu środków w ciągu 1h. Poza jednorazową opłatą przygotowawczą od przyznanego limitu faktoringowego INDOS nie stosuje żadnych stałych, miesięcznych opłat ryczałtowych z tytułu korzystania z usługi faktoringu. Odsetki faktoringowe pobierane są z dołu i naliczane wyłącznie za faktyczny czas i wysokość wykorzystanej kwoty finansowania.

promocja INDOS

W ramach specjalnej oferty INDOS dedykowanej dla użytkowników serwisu FAKTORINGoferty.pl — otrzymasz 50% zniżki w opłacie przygotowawczej + 0 zł opłaty za limit faktoringowy.

Dotyczy produktów: Faktoring odwrotny, Faktoring niepełny, Faktoring cichy.

Dane firmy:

INDOS S.A.
ul. Kościuszki 63
41-503 Chorzów
KRS: 0000343763
NIP: 6272351283
REGON: 276591100

Poznaj ofertę faktora:

Faktoring niepełny jawny

Najkorzystniejsza pod względem kosztów i najczęściej wybierana forma faktoringu. Tu również proces decyzyjny jest najkrótszy, a wymogi dotyczące zabezpieczenia transakcji są minimalne.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...

Faktoring jednorazowy

Jeśli zapotrzebowanie Twojej firmy na dodatkowe finansowanie występuje okazjonalnie i chcesz decydować, które faktury i kiedy oddasz do faktoringu, odpowiednią usługą dla Ciebie jest faktoring jednorazowy.

Więcej...

Faktoring cichy

Usługa skierowana do firm, których kontrahenci nie wyrazili zgody na objęcie swoich zobowiązań faktoringiem lub których umowy z odbiorcami zawierają zakaz przelewu wierzytelności. W usłudze INDOS faktoringu niejawnego (cichego) nie dochodzi do cesji wierzytelności, a płatnik nie jest informowany o zastosowanym finansowaniu.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...

Faktoring odwrotny

INDOS opłaci faktury zakupowe Twojej firmy od krajowych dostawców. Następnie Twoja firma spłaci swoje zobowiązanie wobec INDOS w ustalonym, dogodnym dla siebie terminie, np. nawet po 90 dniach.

(Oferta na specjalnych warunkach. SPRAWDŹ)

Więcej...